Spotkania

06.10.2012
Mediafest #8 - czytanie, książki i promocja czytania Mediafest w ramach Dni Gutenberga
Ósmy Mediafest odbędzie się w piątek, 12 października, o godz. 18.15, w Hotelu Zieliniec przy ulicy Sarniej 23 w Poznaniu. Tym razem spotkanie będzie częścią obchodzonych tego dnia w Łodzi Dni Gutenberga i całkiem zgodnie z ich tematyką dotyczyć będzie szeroko pojętego czytelnictwa. Ale, jak to zwykle w przypadku organizowanych przez nas wydarzeń bywa, będzie to czytelnictwo z trochę innego - bardziej rynkowego punktu widzenia
18.04.2012
Mediafest #7 - startupy w praktyce Mediafest w ramach akcji Boomerang Top500 Innovators
Nie dajemy Wam odetchnąć i oto kolejny Mediafest! W czwartek, 19 kwietnia na Politechnice Łódzkiej, w katedrze mikroelektroniki i technik informatycznych (Budynek B18, Aula A1) wspólnie z akcją Boomerang Top500 Innovators zapraszamy wszystkich zainteresowanych na spotkanie z dwoma przedstawicielami startupów, którzy opowiedzą o swojej drodze życiowej i o tym, jak to jest na co dzień prowadzić dynamicznie rozwijający się startup!
10.04.2012
Po przebudzeniu się ze snu zimowego, zapraszamy na szóstą edycję Mediafestu. Tym razem porozmawiamy o startupach i źródłach ich finansowania. W Meblotece Yellow mieszczącej się w Off Piotrkowska przed słuchaczami zaprezentują się Ewa Postolska, Łukasz Młodyszewski i Paweł Kucharski.
12.12.2011
Zapraszamy na łódzką premierę filmu "Blogersi", która odbędzie się w trakcie piątego Mediafestu organizowanego tym razem w kinie Charlie. Po filmie odbędzie się dyskusja panelowa z udziałem producenta, scenarzysty i reżysera filmu - Jarosława Rybusa oraz blogerów: Macieja Budzicha (Mediafuna), Krystiana Kozerawskiego (Mac Kozera), Kajetana Marii Malkovica, Tomasza Skupieńskiego oraz Tomasza Tomczyka (Kominka). Serdecznie zapraszamy!
Mirosław Kowalski, konsultant MK-Media (wcześniej wieloletni prezes w wydawnictwach Polskapresse oraz Media Regionalne), Ewa Kowalska, autorka i założycielka trójmiejskiego serwisu informacyjnego iBedeker.pl (wyróżnionego na największej tego typu polskiej konferencji Blog Forum Gdańsk) oraz Dawid Brykalski, dziennikarz, autor płatnego cyklu felietonów "Taxi, Taxi!" dystrybuowanego przez internetowy kiosk Spoti.pl opowiadali o coraz częstszym zjawisku pobierania przez wydawców opłat za treści, o kioskach internetowych i zarabianiu na dziennikarstwie.
Gościem specjalnym trzeciego Mediafestu był Paweł Tkaczyk, który opowiedział słuchaczom na temat marketingu, procesu budowania marki, jej wizerunku i zaangażowania. Paweł jest znakomitym speakerem, wykładowcą uniwersyteckim, szefem wrocławskiej agencji marketingowej Midea, autorem książki "Zakamarki Marki" i współtwórcą podcastu "Mała Wielka Firma".
Druga edycja Mediafestu odbyła się w urokliwej łódzkiej willi Grohmana. Tematem spotkania były media społecznościowe w aspekcie zmian jakie spowodowało na rynku uruchomienie Google Plus oraz wprowadzenie zmian społecznościowych i połączenie Google Plus z Google Maps.
Pierwszy Mediafest poświęcony był e-publikacjom. Czy opłaca się inwestować czas w wydawanie publikacji ukazujących się wyłącznie w internecie? Czy można zarobić na tym jakieś pieniądze?

Newsletter

Zostaw swój adres e-mail, aby otrzymywać od nas informacje na temat kolejnych spotkań i aktualności

zapisz się!

Newsy

› archiwum aktualności
Na blogu Przemka możecie przeczytać opis spotkania okiem naszego ziomka, Pawła. › więcej
Już w najbliższy czwartek, Łukasz i Marek po raz piąty (piętnasty) szykują nie lada gratkę dla miłośników piątej władzy. Najbliższy Mediafest odbędzie się właśnie 15 grudnia, w kinie Charlie, o godzinie 17.30. A w programie przewidziane są, jak zwykle, atrakcje... › więcej
Hurra! Dzięki firmie Atom możemy pochwalić się wreszcie własną stroną internetową! › więcej

Nasi sponsorzy

Chcesz nas wesprzeć? › zostań sponsorem
Nasi partnerzy:
› zamknij

Komunikat