Spotkania

12.12.2011

Zainteresowanych słuchaczy gorąco zachęcamy, by punktualnie stawili się w kinie Charlie w dużej sali kinowej. O 17.30 zaczynamy od łódzkiej premiery dokumentalnego filmu "Blogersi". O filmie było głośno na długo przed tym, zanim nastąpiła jego oficjalna premiera (pierwszy i jedyny publiczny pokaz filmu miał miejsce dwa tygodnie temu w Warszawie). Jest to pierwszy dokument poruszający tę niszę polskiego internetu. Obok popularnych polskich blogerów w filmie występują znani dziennikarze: Kamil Durczok, Jacek Żakowski i Igor Janke. Zachęcamy do zapoznania się ze zwiastunem filmu:

Scenarzystą, reżyserem i producentem filmu jest Jarosław Rybus, który będzie gościem specjalnym czwartkowego, piątego Mediafestu. Po pokazie planowana jest rozmowa panelowa z twórcą filmu oraz z blogerami, którzy również wezmą udział w spotkaniu:

Dzięki uprzejmości kina Charlie pokaz filmu może być zorganizowany na dużym ekranie. Jednocześnie przypominamy, że Mediafest jest oficjalnie wpisany w repertuar kina, dlatego planowany i definitywny koniec rozmowy z blogerami przewidywany jest na godzinę 19.30. Część dalsza, nieoficjalna, rodzić się będzie spontanicznie.

Zachęcamy do zapisywania się do udziału w wydarzeniu na Facebooku, jak również do polubienia naszego fan page-a. Udział w Mediafest jest, jak zawsze, bezpłatny.

 

Szczegółowe informacje dotyczące spotkania:

Kiedy: 15 grudnia (czwartek), godz. 17.30-19.30

Gdzie: Kino Charlie, Łódź, ul. Piotrkowska 203/205

Filmy ze spotkania

Gościem specjalnym trzeciego Mediafestu był Paweł Tkaczyk, który opowiedział słuchaczom na temat marketingu, procesu budowania marki, jej wizerunku i zaangażowania. Paweł jest znakomitym speakerem, wykładowcą uniwersyteckim, szefem wrocławskiej agencji marketingowej Midea, autorem książki "Zakamarki Marki" i współtwórcą podcastu "Mała Wielka Firma". › więcej

Komentarze i oceny

Podpis:

Newsletter

Zostaw swój adres e-mail, aby otrzymywać od nas informacje na temat kolejnych spotkań i aktualności

zapisz się!

Newsy

› archiwum aktualności
Na blogu Przemka możecie przeczytać opis spotkania okiem naszego ziomka, Pawła. › więcej
Już w najbliższy czwartek, Łukasz i Marek po raz piąty (piętnasty) szykują nie lada gratkę dla miłośników piątej władzy. Najbliższy Mediafest odbędzie się właśnie 15 grudnia, w kinie Charlie, o godzinie 17.30. A w programie przewidziane są, jak zwykle, atrakcje... › więcej
Hurra! Dzięki firmie Atom możemy pochwalić się wreszcie własną stroną internetową! › więcej

Nasi sponsorzy

Chcesz nas wesprzeć? › zostań sponsorem
Nasi partnerzy:
› zamknij

Komunikat