Spotkania

10.04.2012

Szóste spotkanie Mediafest odbędzie się w czwartek, 12 kwietnia o godz. 18:00 w Meblotece Yellow w Łodzi. Tematem spotkania są internetowe startupy oraz sposoby na ich finansowanie. Gośćmi Mediafestu będą Ewa Postolska, Łukasz Młodyszewski i Paweł Kucharski. Starannie dobrani eksperci, którzy na co dzień stykają się z zaplanowanym tematem debaty gwarantują solidną porcję wiedzy i inspiracji dla wszystkich gości nadchodzącego Mediafestu.

Goście będą mówić skąd pozyskiwać pieniądze na działalność internetową, jaką drogę trzeba przejść od pomysłu do realizacji internetowych biznesów, a nawet o tym, jak przenieść swój biznes za granicę – do Szanghaju, czy do Doliny Krzemowej! Słuchacze dowiedzą się, czym jest inkubator technologii i do czego może się on przydać osobom o innowacyjnych pomysłach.

Zaproszeni goście to Ewa Postolska, Prezes Fundacji Uniwersytetu Łódzkiego „Centrum Innowacji – Akcelerator Technologii” oraz szef Funduszu StartMoney. Kolejnym zaproszonym ekspertem jest Łukasz Młodyszewski, Global Business Development Manager w firmie AIP Business Link. Jest to jedna z najnowocześniejszych na świecie platform wspierających polskie startupy, opierająca się na specjalnym programie rozwoju biznesu. Ostatni z prelegentów to Paweł Kucharski, Partner w SoTrender.com (dawniej Facebook Trender), startupie działającym w obszarze badań mediów społecznościowych. Narzędzie służy m.in. do mierzenia efektywności działań marketingowych podejmowanych na Facebooku i innych platformach social mediowych. SoTrender został dofinansowany przez fundusz Business Angel Seedfund.

Pamiętajcie, że standardowo kierujemy się mottem "Innowacja, inspiracja, integracja", więc jak zwykle mamy nadzieję, że oprócz porcji solidnej i nowej wiedzy, uda nam się poznać i porozmawiać przy kawie lub innych napojach.

Tym razem spotykamy się w Meblotece Yellow, która mieści się w sektorze Off Piotrkowska przy ul. Piotrkowskiej 138/140. Spotykamy się w czwartek, 12 kwietnia o godzinie 18.00 w tym właśnie miejscu:

 


Pokaż Mebloteka Yellow / Mediafest #6 na większej mapie

Filmy ze spotkania

Gościem specjalnym trzeciego Mediafestu był Paweł Tkaczyk, który opowiedział słuchaczom na temat marketingu, procesu budowania marki, jej wizerunku i zaangażowania. Paweł jest znakomitym speakerem, wykładowcą uniwersyteckim, szefem wrocławskiej agencji marketingowej Midea, autorem książki "Zakamarki Marki" i współtwórcą podcastu "Mała Wielka Firma". › więcej

Komentarze i oceny

Podpis:

Newsletter

Zostaw swój adres e-mail, aby otrzymywać od nas informacje na temat kolejnych spotkań i aktualności

zapisz się!

Newsy

› archiwum aktualności
Na blogu Przemka możecie przeczytać opis spotkania okiem naszego ziomka, Pawła. › więcej
Już w najbliższy czwartek, Łukasz i Marek po raz piąty (piętnasty) szykują nie lada gratkę dla miłośników piątej władzy. Najbliższy Mediafest odbędzie się właśnie 15 grudnia, w kinie Charlie, o godzinie 17.30. A w programie przewidziane są, jak zwykle, atrakcje... › więcej
Hurra! Dzięki firmie Atom możemy pochwalić się wreszcie własną stroną internetową! › więcej

Nasi sponsorzy

Chcesz nas wesprzeć? › zostań sponsorem
Nasi partnerzy:
› zamknij

Komunikat