Spotkania

18.04.2012
Mediafest #7 - startupy w praktyce Mediafest w ramach akcji Boomerang Top500 Innovators

Naszymi gośćmi będą:
1. Arek Skuza, który w swojej firmie – iTraff Technology stworzył technologię rozpoznawania obrazu, która nagradzana była już w Belgii, Austrii czy Finlandii. Flagową aplikacją tej spółki, która właśnie zakończyła drugą rundę finansowania, jest SaveUp – aplikacja do mobilnych zakupów.
Arek Skuza zdobywał doświadczenie w branży IT min. pracując przez 4 lata w Kalifornii dla firma takich jak PennySaverUsa.com czy Facebook. Za oceanem zajmował się głównie prowadzeniem własnych projektów oraz analityką webową. Przez okres ten nabył wiele praktycznych umiejętności, które później z powodzeniem wykorzysywał w kraju. Przez ponad dwa lata zajmował się w Polsce agregatorami wydarzeń kulturalnych, by pod koniec 2010 roku rozpocząć pracę nad iTraff Technology.

2. Filip Miłoszewski, współzałożyciel Listonic.pl, czyli mobilnej listy zakupów dostępnej zarówno w Internecie jak i na urządzeniach mobilnych, gdzie odpowiada za design oraz marketing produktu. Sama aplikacja działa na wszystkich popularnych platformach mobilnych oraz jest dostępna na AppStore, Android Market, Ovi Store i Windows Marketplace. W wolnym czasie współtworzy magazyn Liberte! oraz angażuje się w mniejsze projekty Fundacji Industrial. Z wykształcenia programista, z zamiłowania webdeveloper, wieczorami biega, a odpoczywa przy dobrym stand-up comedy. @milof na facebooku, flakerze i twitterze.

Z Arkiem połączymy się na żywo z Warszawy w ramach mostu wideo pomiędzy 11 miastami (sic!), natomiast Filip będzie gościem na żywo w Łodzi.

Z uwagi na ograniczoną dostępność miejsc prosimy o przemyślane i w miarę możliwości wczesne zadeklarowanie chęci uczestnictwa.

Filmy ze spotkania

Gościem specjalnym trzeciego Mediafestu był Paweł Tkaczyk, który opowiedział słuchaczom na temat marketingu, procesu budowania marki, jej wizerunku i zaangażowania. Paweł jest znakomitym speakerem, wykładowcą uniwersyteckim, szefem wrocławskiej agencji marketingowej Midea, autorem książki "Zakamarki Marki" i współtwórcą podcastu "Mała Wielka Firma". › więcej

Komentarze i oceny

Podpis:

Newsletter

Zostaw swój adres e-mail, aby otrzymywać od nas informacje na temat kolejnych spotkań i aktualności

zapisz się!

Newsy

› archiwum aktualności
Na blogu Przemka możecie przeczytać opis spotkania okiem naszego ziomka, Pawła. › więcej
Już w najbliższy czwartek, Łukasz i Marek po raz piąty (piętnasty) szykują nie lada gratkę dla miłośników piątej władzy. Najbliższy Mediafest odbędzie się właśnie 15 grudnia, w kinie Charlie, o godzinie 17.30. A w programie przewidziane są, jak zwykle, atrakcje... › więcej
Hurra! Dzięki firmie Atom możemy pochwalić się wreszcie własną stroną internetową! › więcej

Nasi sponsorzy

Chcesz nas wesprzeć? › zostań sponsorem
Nasi partnerzy:
› zamknij

Komunikat