Newsy

› powrót

Konferencja odbędzie się w dniu 2 grudnia 2011 r. na Wydziale Prawa Uniwersytetu Łódzkiego.

Temat konferencji: „Strategia Sukcesu Start-Up’u”

Podczas konferencji organizatorzy skupią się na temacie w jaki sposób start-up’y osiągają sukces.

Czy młode spółki i przedsiębiorstwa tzw. akademickie - zakładane przez studentów i absolwentów oraz pracowników uczelni i doktorantów uczelni wyższych, mogą wygrać z innymi i generować zyski? Jaką strategię przyjąć, by podbić rynek i zostać liderem w swojej branży? Praktycy pokażą jak poradzili sobie założyciele polskich start-up’ów – młodzi, a już znani i bogaci.

Podczas Konferencji nastąpi rozstrzygnięcie drugiej edycji Konkursu na Pomysł na Biznes Akademicki oraz wręczenie nagród laureatom!

Gościem specjalnym konferencji BizShow3 będzie Tomasz Kammel - jeden z najbardziej rozpoznawalnych ludzi polskich mediów, dziennikarz telewizyjny, gospodarz wielu programów telewizyjnych a także autor i producent między innymi: Kammel tropi i Showexpressu, oraz innych programów dzięki którym odnosił sukcesy. Jest ekspertem w dziedzinie komunikacji międzyludzkiej i sztuki prezentacji. Od lat uczy jak gadać, żeby się dogadać, a także jak występować, żeby wyczerpać temat, a nie słuchaczy. I o tym opowie podczas Konferencji BizShow3 - o sztuce prezentacji w każdym znaczeniu tego słowa, niezwykle cennej dla startujących przedsiębiorców.

Gośćmi Konferencji, którzy powiedzą jaka budować strategię start-up’u żeby odnieść sukces będą również między innymi:

 - Maciej Budzich - blog.mediafun.pl, fan mediów i marketingu

Maciej Maciejowski - onet.pl.  Dyrektor działu innowacji produktowej w Grupie Onet.

Rafał Han – twórca m.in. grupy BrightBerries, gdzie wraz z przyjaciółmi wspiera odważnych kapitanów, budujących błyskotliwe projekty startupowe.

Michał Olszewski - członek zarządu i manager inwestycyjny funduszu LMS Invest specjalizującego się w inwestycjach na wczesnym etapie działania przedsiębiorstw (seed i start-up).

Udział w konferencji jest bezpłatny. Aby wziąć w niej udział należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na tej stronie

 

Newsletter

Zostaw swój adres e-mail, aby otrzymywać od nas informacje na temat kolejnych spotkań i aktualności

zapisz się!

Nasi sponsorzy

Chcesz nas wesprzeć? › zostań sponsorem
Nasi partnerzy:
› zamknij

Komunikat