Prelegenci

Kominek

- W Polsce jest tylko jeden obraz – mówi Cuma, bohater filmu „Vinci”. Ma na myśli „Damę z łasiczką” Leonarda da Vinci. Trzymając się tej stylistyki, w Polsce jest tylko jeden bloger. Nazywa się Kominek.

Maciek Budzich

Samozwańczy fan mediów – mediafan. Uważa, że media są fun, dlatego powstał blog.mediafun.pl.

Obserwuje otaczające nas media, a przede wszystkim świat reklamy na Facebooku i innych podstępnych form przekazu, mających zachęcić do kupienia czy zrobienia czegokolwiek.  Zajmuje się marketingiem, komunikacją i kwestiami związanymi z mediami społecznościowymi. W ramach swojej blogowej działalności organizuje darmowe, otwarte dla wszystkich chętnych konferencje poświęcone blogosferze, marketingowi, marce, reklamie i mikroblogom oraz zabiera głos w dyskusjach związanych z funkcjonowaniem blogosfery.

Paweł Tkaczyk

Ekspert w dziedzinie marketingu. Wykładowca uniwersytecki, właściciel agencji marketingowej Midea. Autor książki "Zakamarki Marki" i podcastu "Mała Wielka Firma". Wybitny speaker.

Michał Olszewski

Fascynat internetu, early adopter, lider opinii. Dawniej manager społeczności w Agorze - nauczył się rozumieć, budować i wykorzystywać społeczności. Członek zarządu LMS Invest.

Marcin Jagodziński

Early adopter, entrepreneur, consultant i blogger. Ojciec założyciel mikroblogowego serwisu Blip. Autor wypunktowanego internetu, niegdyś na blogu netto, aktualnie na blogu brutto

Rafał Oracz

Ekspert rynku mediów i reklamy, wieloletni dyrektor CR Media Consulting. Wydawca magazynu "Wino". CEO Online Media Group, business development manager Spoti.pl

Marcin Zaremba

Geek i humanista. Współzałożyciel elektronicznego magazynu dla inwestorów i przedsiębiorców technologicznych Proseed oraz współorganizator cyklu spotkań branżowych Aula Polska. Mentor startupów.

Mirosław Kowalski

Wieloletni prezes dwóch największych wydawnictw prasy regionalnej: Polskapresse i Mediów Regionalnych. Ojciec założyciel serwisów NaszeMiasto i MM-MojeMiasto. Aktualnie właściciel firmy consultingowej MK-Media.

Krystian Kozerawski

Bliżej znany wszystkim fanom sprzętu z Cupertino jako Mackozer. Jak sam o sobie mówi jest facetem po trzydziestce starającym się przeżyć życie w sposób ciekawy i ekscytujący. Archeolog z zamiłowania i wykształcenia, z przypadku dziennikarz i felietonista, bloger z wyboru. Były gitarzysta w Artrosis i Sacriversum, a obecnie w Electric Chair. Fotograf amator.

Tomek Skupieński

Na co dzień zajmuje się marketingiem politycznym. Dla swoich klientów przygotowuje analizy i opracowuje strategie marketingowe, prowadzi badania satysfakcji klienta. Pomaga im zaistnieć w mediach tradycyjnych i elektronicznych. Autor poradnika "Jak skutecznie dotrzeć do wyborców online", prowadzi bloga Marketing Polityczny.

Ostatnie prezentacje

Prezentacja Jakuba Górnickiego - Jak nie robić magazynów (Mediafest 1) › więcej
Prezentacja Marcina Zaremby na temat wniosków z prowadzenia e-magazynu na przykładzie biznesowego magazynu "Proseed" › więcej

Newsletter

Zostaw swój adres e-mail, aby otrzymywać od nas informacje na temat kolejnych spotkań i aktualności

zapisz się!

Newsy

› archiwum aktualności
Na blogu Przemka możecie przeczytać opis spotkania okiem naszego ziomka, Pawła. › więcej
Już w najbliższy czwartek, Łukasz i Marek po raz piąty (piętnasty) szykują nie lada gratkę dla miłośników piątej władzy. Najbliższy Mediafest odbędzie się właśnie 15 grudnia, w kinie Charlie, o godzinie 17.30. A w programie przewidziane są, jak zwykle, atrakcje... › więcej
Hurra! Dzięki firmie Atom możemy pochwalić się wreszcie własną stroną internetową! › więcej

Nasi sponsorzy

Chcesz nas wesprzeć? › zostań sponsorem
Nasi partnerzy:
› zamknij

Komunikat